Чау Чау Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форум за породата Чау Чау
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Navigation
полезни статии
Обучение

Хранене

Грууминг

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
КалендарКалендар

 

 Чистокръвно ли ми е кученцето или не :( ??

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
ilovemychow
Шънуншъ
Шънуншъ
ilovemychow


Female
Местожителство : Разград

Чистокръвно ли ми е кученцето или не :( ??  Empty
ПисанеЗаглавие: Чистокръвно ли ми е кученцето или не :( ??    Чистокръвно ли ми е кученцето или не :( ??  Icon_minitimeЧет Авг 30, 2012 11:23 pm

Здравейте! Преди 1 месец и половина си купих чау чау от Варна. Проблема е че моето чау чау не е със сплескана муцунка иначе е рунтаво както трябва да е всичко само муцунката не е сплескана и се чудя дали не е мелесче. Човека ни каза че има развъдник, но ние така и не го видяхме.. Отидохме само до зоо магазина и веднага взехме кученцето ( с това искам да кажа че всичко стана много на бързо ) даже се чудим дали изобщо има развъдник защото търсихме в интернет навсякъде но няма... Та дали кученцето ми е истинско чау чау или не? Моля ви дайте ми някакъв съвет от 2-3 седмици само това ме тормози и не мога да спра да се чудя иначе кученцето е с лилав език... sad sad sad sad sad Дали е чистокръвно или не ... sad sad sad sad sad sad
Върнете се в началото Go down
vali_d1
Шънуншъ
Шънуншъ
vali_d1


Female
Местожителство : софия

Чистокръвно ли ми е кученцето или не :( ??  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чистокръвно ли ми е кученцето или не :( ??    Чистокръвно ли ми е кученцето или не :( ??  Icon_minitimeНед Сеп 30, 2012 4:13 pm

Здравейте!Едно чау чау се разпознава по синия език ,синьо небце и лапичките също са сини.Понякога ,ако не е чистокръвно езика на кучето е на петна.
Върнете се в началото Go down
 
Чистокръвно ли ми е кученцето или не :( ??
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Чау Чау Форум  :: Генерални дискусии :: Дискусии за Чау Чау-
Идете на: