Чау Чау Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форум за породата Чау Чау
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Navigation
полезни статии
Обучение

Хранене

Грууминг

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
КалендарКалендар

 

 болно Чау Чау- Спешно

Go down 
АвторСъобщение
Ivet
Шънуншъ
Шънуншъ
Ivet


Female
Местожителство : България

болно Чау Чау- Спешно Empty
ПисанеЗаглавие: болно Чау Чау- Спешно   болно Чау Чау- Спешно Icon_minitimeПет Мар 07, 2014 11:01 pm

Здравейте! Кучето ми е на 8 год. Както нищо и нямаше ,здрава жизнена и изведнъж преди седмица започна да повръща жълта пяна и нещо като жлъч. Първо от време на време по веднъж сутрин повръщаше,после започна по няколко пъти на ден.От няколко дни спря да се храни,не е жизнена и не спира да повръща.Заведохме я на доктор уж първата кръв беше добре,но на втората някакъв повишен показател и аз не разбрах,запознаха да и бият инжекции ,но тя стана по зле. Правиха и нови изследвания още по лоша картина.Съмняват се за черен дроб,но пък на ехографията нищо лошо не се вижда. Всеки ден е на системи ,вливат и някаква химия но всякаш по зле става.Продължава да не яде ,няма сили отнесена гледа в една точка,явно и е много лошо. Сега казаха че жлъчните канали май биле запушени към черния дроб и неможе да изхвърля токсините. И докторите се чудят защо лечението не помага! Някой може ли да ми помогне с мнение или ако е имал подобен случай. Да не е Хепатит? Благодаря!
Върнете се в началото Go down
 
болно Чау Чау- Спешно
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Чау Чау Форум  :: Генерални дискусии :: Дискусии за Чау Чау-
Идете на: