Чау Чау Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форум за породата Чау Чау
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Navigation
полезни статии
Обучение

Хранене

Грууминг

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
КалендарКалендар

 

 Бърборилня

Go down 
+15
miroslava
galiad
jamie
Siana_83
IA---
magdu6ka
tanito
tany_79
Stoian
lusy
rality
natid
bebcho
Огнеслав
kupidonce
19 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
The_tuco
Гост
avatar



Бърборилня Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърборилня   Бърборилня Icon_minitimeСъб Авг 30, 2008 10:55 pm

Da naistina sqka6 ima nujda ot takyw forum oba4e ne znam za6to horata ne se prestra6avat da pi6at tuk.

Да наистина сякаш има нужда от такъв, форум обаче не знам защо хората не се престрашават да пишат тук.

Моля пишете на кирилица!
Върнете се в началото Go down
никол
Гост
avatar



Бърборилня Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърборилня   Бърборилня Icon_minitimeПон Сеп 01, 2008 8:34 pm

Да много добър форум с обър дизайн, харесва ми дано повече хора се регистрират тук и дано започнат да пишат :lol:
Върнете се в началото Go down
kupidonce
Шънуншъ
Шънуншъ
kupidonce


Female
Местожителство : Asenovgrad

Бърборилня Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърборилня   Бърборилня Icon_minitimeНед Окт 19, 2008 4:14 pm

Аз много обичам кучета обичам да ги отглеждам и убочавам но като се омъжих съм нямала куче сега оспях да навия половинката да си вземем чау-чау още тарся да си купя по възможност бяло до 400лв но за сега нямам късмет ако може да ми кажете каде има хубави обяви ще сам ви много благодарна :lol:
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
avatar



Бърборилня Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърборилня   Бърборилня Icon_minitimeВто Окт 21, 2008 6:30 pm

kupidonce написа:
Аз много обичам кучета обичам да ги отглеждам и убочавам но като се омъжих съм нямала куче сега оспях да навия половинката да си вземем чау-чау още тарся да си купя по възможност бяло до 400лв но за сега нямам късмет ако може да ми кажете каде има хубави обяви ще сам ви много благодарна :lol:
Първо добре дошли във форума!
Второ по въпроса който Ви интересува само ще кажа,че бяло чау-чау няма .Обикновено това което повечето търговци наричат бяло всъщност е кремаво куче с много светъл цвят,идеално бяло чау-чау няма,няма и да има ... тъй като появата му би била албинизъм.
По стандарт признатите цветове при чау са общо 5-синьо,кремаво,рижо,черно,канела.
Другото което е,моля Ви прочетете нещичко за тази порода преди да минете към покупка.Къде сте чули изобщо да се продава хубаво куче чау-чау за 400лв това е безумно ниска цена и от сега Ви казвам излишно се настройвате на покупка на тази цена.
В България едно качествено куче от тази порода върви на цена от 800-900лв нагоре и то БЕЗ родословие,за чужбина и кучетата с родословие са други,като варират от 1000-1500 до 3000евро та и нагоре.
Не се заблуждавайте.
Върнете се в началото Go down
kupidonce
Шънуншъ
Шънуншъ
kupidonce


Female
Местожителство : Asenovgrad

Бърборилня Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърборилня   Бърборилня Icon_minitimeНед Окт 26, 2008 10:12 pm

[img][/img]благодаря за информачията но аз не държа да е чистокръвно и с голямо радословно дърво да няма бели те са кремави както казваш но понеже в обявите пишат бели затова написах бели не съм толкова необразована и по обявите дават такива цени от 400 на горе и съм прочела нещичко за тази порода аз не си копувам играчка а сродна душа не очаквах да ме критикуват в този форум а да ми дават савети за тази порода не казвам че знам всичко за чау чау и съжалявам око съм обидила някои благодаря
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
avatar



Бърборилня Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърборилня   Бърборилня Icon_minitimeВто Окт 28, 2008 10:45 pm

Никой не ви критикува наистина.Казвам ви истината защото имам преки наблюдения върху това което ви интересува.
Кремаво чау-чау за тези пари няма да си намерите,а ако си намерите то със сигурност няма да е това за което очаквате да стане на 1г вече пораснало.
Вие решавате,избора си е изцяло ваш.
Успех пожелавам и да се похвалите ако се появи нов член на семейството.
Ако има нещо още което ви вълнува не се притеснявайте да питате ще се опитаме да си бъдем полезни взаимно.
Върнете се в началото Go down
kupidonce
Шънуншъ
Шънуншъ
kupidonce


Female
Местожителство : Asenovgrad

Бърборилня Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърборилня   Бърборилня Icon_minitimeЧет Окт 30, 2008 7:10 pm

Имам един вапрос чау чау с тъпа мучунка ли е или с остра че едни ми викат с остра да гледам други с тъпа а едни ми казаха че имало проблем с очите и задалжително на 6 месеца трябва да се оперират защото ослепявали
Върнете се в началото Go down
Огнеслав
Яо
Яо
Огнеслав


Male
Местожителство : София

Бърборилня Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърборилня   Бърборилня Icon_minitimeПет Окт 31, 2008 2:58 pm

Чау Чау има по скоро тъпа муцуна ( не се ли вижда от снимковия материал ) и освен това

Аз никога не съм чувал че кучето трябва ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да се оперира на шест месеца заради проблем с очите.
Върнете се в началото Go down
https://chowchow.bulgarianforum.net
kupidonce
Шънуншъ
Шънуншъ
kupidonce


Female
Местожителство : Asenovgrad

Бърборилня Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърборилня   Бърборилня Icon_minitimeПет Окт 31, 2008 7:09 pm

мерси много
:cheers:
Върнете се в началото Go down
Огнеслав
Яо
Яо
Огнеслав


Male
Местожителство : София

Бърборилня Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърборилня   Бърборилня Icon_minitimeПет Окт 31, 2008 8:53 pm

По принцип Чау Чау са податливи към проблеми със очите, но много от тях въобще не се разболяват, най проблемна порода са Шарпей, те във деведесет процента от случайте, след навършването си на една година дори и по- малко се нуждаят от интервенция на очите, защото клепачите им се подвиват на вътре и се възпаляват. Това за щастие не е така при чау чау :lol:
Върнете се в началото Go down
https://chowchow.bulgarianforum.net
bebcho
Цин Шъхуан
Цин Шъхуан
bebcho


Female
Местожителство : pleven

Бърборилня Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърборилня   Бърборилня Icon_minitimeСря Ное 26, 2008 1:50 am

Здравейте,наистина прекрасен форум.Аз също скоро ще си имам кученце от тази порода и съм много щастлива.И също като kupidonce не държа то да е с радословно дърво и незнам си още какво.Искам куче,което да обичам и за което да се грижа.И си намерих такова за 300лв.Така че kupidonce ако искаш и не си си намерила вече мога да ти дам телефона и да се обадиш и ако пожелаеш да си вземеш.Ще бъдат готови за отделяне от майката около 10.12,но може да се обадиш по-рано,за да те имат впредвид.Поздрави от мен за прекрасния форум! :o
Върнете се в началото Go down
bebcho
Цин Шъхуан
Цин Шъхуан
bebcho


Female
Местожителство : pleven

Бърборилня Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърборилня   Бърборилня Icon_minitimeСря Ное 26, 2008 2:41 am

Незнам дали тук е мястото да попитам,но съм нова и моля за извинение ако не е трябвало да питам тук.А ето и въпроса-вярно ли е че чау чау-то има нужда от 5-часова разходка на ден?Благодаря предварително.С уважение....
Върнете се в началото Go down
Огнеслав
Яо
Яо
Огнеслав


Male
Местожителство : София

Бърборилня Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърборилня   Бърборилня Icon_minitimeСря Ное 26, 2008 8:24 pm

Ами чак пет часа, едва ли .... Но ако намираш време да го извеждаш поне по два часа дневно ще бъде много полезно за здавето на самото куче, а и ще бъде по спокойно и уравновесено като характер.
Върнете се в началото Go down
https://chowchow.bulgarianforum.net
bebcho
Цин Шъхуан
Цин Шъхуан
bebcho


Female
Местожителство : pleven

Бърборилня Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърборилня   Бърборилня Icon_minitimeЧет Ное 27, 2008 2:27 pm

Благодаря :lol:
Върнете се в началото Go down
bebcho
Цин Шъхуан
Цин Шъхуан
bebcho


Female
Местожителство : pleven

Бърборилня Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърборилня   Бърборилня Icon_minitimeПет Ное 28, 2008 9:47 pm

Искам също да попитам наистина ли миришат толкова,колкто казват и трябвало да се къпят веднъж годишно,защото ако се къпело по-често ставало нещо на козината.Аз не мога да си обесня как ще къпя това голямо и космато мече само един път в годината.Нещо не ми се връзват нещата,.Благодаря все пак и чакам отг.
Върнете се в началото Go down
Огнеслав
Яо
Яо
Огнеслав


Male
Местожителство : София

Бърборилня Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърборилня   Бърборилня Icon_minitimeСъб Ное 29, 2008 12:18 am

Ами как да ти кажа, мириса е разтегливо понятие, един ротвайлер мирише доста повече... Това е по - скоро индивидуално усещане. А относно къпането, козината се съмоподържа донякъде и остава доста чиста за това две три къпания годишно са достатъчни.
Върнете се в началото Go down
https://chowchow.bulgarianforum.net
natid
Шънуншъ
Шънуншъ
avatar


Female
Местожителство : pernik

Бърборилня Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърборилня   Бърборилня Icon_minitimeЧет Яну 29, 2009 10:13 am

Привет на всички!Едва сега намерих този форум,имаше един преди ,но го закриха.Презтова време моят Рекси порасна,стана на 1г и 4 мес.той е моето меченце, което ми носи само радости.Който иска куче - чау чау е най подходящо.Уравновесени,добри и предани,умни,е не подлежат на дресировка,но аз пък и не искам да го правя циркаджия.Един път в годината се къпем,всеки ден или почти се решим и това е.Куче за милиони,много си го обичам и всеки ден ме разхожда по половин -един час,кога друг път бих излязла и тичала по парка на моите години,точно никога.това е най-страхотното куче.Благодаря Ви за отнетото време.
Върнете се в началото Go down
Огнеслав
Яо
Яо
Огнеслав


Male
Местожителство : София

Бърборилня Empty
ПисанеЗаглавие: Бърборилня   Бърборилня Icon_minitimeСря Май 13, 2009 7:52 pm

В тази тема можем да обсъждаме общи въпроси свързани с породата.
Върнете се в началото Go down
https://chowchow.bulgarianforum.net
rality
Шънуншъ
Шънуншъ
avatar


Female
Местожителство : Kostinbrod

Бърборилня Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърборилня   Бърборилня Icon_minitimeСря Юли 22, 2009 7:07 pm

Здравейте.. Аз скоро ще си взимам чау чау .. Искам да попитам първо колко трябва да е голяма купичката защото си нямам понятие за нищо Worried Благодаря ви предварително
Върнете се в началото Go down
lusy
Цин Шъхуан
Цин Шъхуан
lusy


Female
Местожителство : София

Бърборилня Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърборилня   Бърборилня Icon_minitimeВто Юли 28, 2009 1:31 am

rality, за сега много гребени и любов Tongue Out ,а утре ще ти напиша какво трябва според мен wink
Върнете се в началото Go down
http://bgfengshui.com/
Огнеслав
Яо
Яо
Огнеслав


Male
Местожителство : София

Бърборилня Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърборилня   Бърборилня Icon_minitimeПет Сеп 04, 2009 5:16 pm

Тъй като Stoian е стотният потребител на нашия форум :Party: , ще му дам специален ранг, честито.
Върнете се в началото Go down
https://chowchow.bulgarianforum.net
Stoian
Стотното куче
avatar


Male
Местожителство : Панагюрище

Бърборилня Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърборилня   Бърборилня Icon_minitimeПет Сеп 04, 2009 10:51 pm

:D :D :D Благодаря много, надявам се да имам и такъв късмет с кученцето smile
Върнете се в началото Go down
tany_79
Лу Бан
Лу Бан
tany_79


Female
Местожителство : Varna

Бърборилня Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърборилня   Бърборилня Icon_minitimeЧет Окт 15, 2009 12:21 pm

Здравеите!Имам женско чао-чао(бременна)и терминат й наближава,а аз
досега съм имала само мъжки кучета.Много моля,ако някой има някаква
представа какво ще става и дали има някакви по сложни процедури
специално при тази порода да ми пише,защото ми е много
страшно.Благодаря ви предварителн
Върнете се в началото Go down
tanito
Цин Шъхуан
Цин Шъхуан
tanito


Male
Местожителство : гр.Русе

Бърборилня Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърборилня   Бърборилня Icon_minitimeПон Окт 26, 2009 10:40 pm

zdraveite iskam da popitam za veterinarna klinika vav Sofiq kadeto pravqt operacii na ochite na kuchenca zashtoto imam edna poznata koqto ima chow chow sas problemi na ochite i kazaha che trqbva operaciq da se napravi nqkoi moje li da mi preporacha takava klinika nie sme ot grad Rouse
Върнете се в началото Go down
magdu6ka
Цин Шъхуан
Цин Шъхуан
magdu6ka


Female
Местожителство : русе

Бърборилня Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърборилня   Бърборилня Icon_minitimeЧет Окт 29, 2009 12:30 pm

Съжалявам за това което ще напиша ,но tanito не спря да ни тормози с нейните измислици.Един път нейното куче има проблем с очите а после на някаква позната.Един път има две чау , после едно.Кое от всичко е вярно.И моля всички посетители на форума Не и се връзвайте на глупостите,посля няма оттърване.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Бърборилня Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бърборилня   Бърборилня Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Бърборилня
Върнете се в началото 
Страница 1 от 4Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Чау Чау Форум  :: Генерални дискусии :: Дискусии за Чау Чау-
Идете на: