Чау Чау Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форум за породата Чау Чау
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Navigation
полезни статии
Обучение

Хранене

Грууминг

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
КалендарКалендар

 

 проблем с повод

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
sisi_
Шънуншъ
Шънуншъ
sisi_


Female
Местожителство : Плевен

проблем с повод Empty
ПисанеЗаглавие: проблем с повод   проблем с повод Icon_minitimeВто Авг 18, 2009 2:42 pm

Моя чау Херкулес е много труден характер, изобщо не иска да ходи с каишка, дърпа се като магаре.Не иска да помръдне , но когато го прибера започва да бесува , тича като ненормален и прави сумата му поразии. Оставя ли го за една минута сам ,започва да се дере да лае и скимти и така нататака. Сега е на почти 4 месеца, знам че е още малък , но наистина незнам как да го науча да ходи на повод. Моля Ви кажете какво да правя за да го науча поне малко да ме слуша. Колко време му е нужно за да свикне.
Върнете се в началото Go down
Огнеслав
Яо
Яо
Огнеслав


Male
Местожителство : София

проблем с повод Empty
ПисанеЗаглавие: Re: проблем с повод   проблем с повод Icon_minitimeПет Авг 21, 2009 11:54 am

Ами виж сега, Херкулес е още малък и е в реда на нещата да се дърпа и да не желаее да го водиш на повод. Нормално поведение за едно куче, да не говорим за Чау Чау, че те си падат по-упоритички, както знаем.
Но все пак си има метод, още докато сте вкъщи му слагаш каишката на врата за около един-два часа на ден, за да свиква със нея постепено. И още нещо, ще ти е по-лесно да го контролираш и да не му даваш възможност да се дърпа, ако му купиш нагръдник.
Върнете се в началото Go down
https://chowchow.bulgarianforum.net
 
проблем с повод
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Чау Чау Форум  :: Генерални дискусии :: Дискусии за Чау Чау-
Идете на: