Чау Чау Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форум за породата Чау Чау
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Navigation
полезни статии
Обучение

Хранене

Грууминг

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
КалендарКалендар

 

 ПОМОГНЕТЕ МИ.БОЛНО ЧАУ ЧАУ

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
d0922
Шънуншъ
Шънуншъ
d0922


Female
Местожителство : Plovdiv

ПОМОГНЕТЕ МИ.БОЛНО ЧАУ ЧАУ Empty
ПисанеЗаглавие: ПОМОГНЕТЕ МИ.БОЛНО ЧАУ ЧАУ   ПОМОГНЕТЕ МИ.БОЛНО ЧАУ ЧАУ Icon_minitimeПон Апр 11, 2011 11:50 am

Здравейте , моля ви за помощ. Имам проблем с кучето ми. Тя е 11 месечно чау чау. До сега не сме имамли никакви проблеми с нея. Изключително добро и кротко момиче е. От 5 дена започна да залита на ляво , да се върти в кръг /отново само на ляво/ , не може да пази равновесие , държи си главата силно наклонена на ляво и лявото й оченце е силно присвито. Преди 4 дена я заведехме на лекар. Включиха й системи , направиха й всички възможни изследвания - нормална температура , нормална кръвна картина , нормално кръвно. При четворния тест се оказа , че и там всичко е наред. В момента всеки ден й бият кортикостероиди , давам й веднъж на ден и Доксициклин. .Лекарят предполага , че е нещо свързано с вестибуларният апарат . Добрата новина е , че от 2 дена започна да се храни нормално , но пък лекаря ми каза че това вероятно се дължи анкортикостероидите , защото те повишавали апетита. МОЛЯ ВИ ы АКО НЯКОЙ Е ИМАЛ ПОДОБЕН ПРОБЛЕМ ДА МИ ДАДЕ СЪВЕТ.
Върнете се в началото Go down
Огнеслав
Яо
Яо
Огнеслав


Male
Местожителство : София

ПОМОГНЕТЕ МИ.БОЛНО ЧАУ ЧАУ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПОМОГНЕТЕ МИ.БОЛНО ЧАУ ЧАУ   ПОМОГНЕТЕ МИ.БОЛНО ЧАУ ЧАУ Icon_minitimeСъб Май 07, 2011 2:15 am

Проверихте ли за осили в ушите?
Върнете се в началото Go down
https://chowchow.bulgarianforum.net
 
ПОМОГНЕТЕ МИ.БОЛНО ЧАУ ЧАУ
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Чау Чау Форум  :: Генерални дискусии :: Дискусии за Чау Чау-
Идете на: