Чау Чау Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форум за породата Чау Чау
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Navigation
полезни статии
Обучение

Хранене

Грууминг

Април 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
КалендарКалендар

 

 Затруднения в отглеждането

Go down 
+6
misheto
bogi91
IA---
tany_79
Niki_92
Огнеслав
10 posters
АвторСъобщение
Огнеслав
Яо
Яо
Огнеслав


Male
Местожителство : София

Затруднения в отглеждането Empty
ПисанеЗаглавие: Затруднения в отглеждането   Затруднения в отглеждането Icon_minitimeЧет Юли 17, 2008 2:57 pm

Споделете вашите проблеми и ще ви помогнем
Върнете се в началото Go down
https://chowchow.bulgarianforum.net
Niki_92
Цин Шъхуан
Цин Шъхуан
Niki_92


Male
Местожителство : Sofia

Затруднения в отглеждането Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Затруднения в отглеждането   Затруднения в отглеждането Icon_minitimeПет Дек 04, 2009 8:15 pm

здрасти smile преди 2 дни си взех чау чау , скоро ще стане на 3 мсеца и искам да ми кажете когато се изпишка или изака , как да му се скарам за да не го прави пак и как нощно време да не ме закача ? постоянно скимти , а е до мен .. легне за 15 мин и после иска игра , има играчки ,солети (за кучета , които са зада си чешат зъбките) .?
Върнете се в началото Go down
tany_79
Лу Бан
Лу Бан
tany_79


Female
Местожителство : Varna

Затруднения в отглеждането Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Затруднения в отглеждането   Затруднения в отглеждането Icon_minitimeСъб Дек 05, 2009 12:40 pm

Здравей Ники!Кученцето няма да се научи веднага каде се пишка,трябва му време.Аз моите ги уча като се изпишката им натискам муцките лекичко към пишаното и ги затварям в банята за малко(докато започне да скимти),а ако се е изакало взимаш акото оставяш го в банята или там кадето искаш да ходи и пак го затваряш,но с акото.Наказваш го само ако си видял,иначе няма смисал защото може да се е изпишкало по рано и да  не знае защо го наказваш.Моите бързо свикнаха с акането,но пишкането е малко по сложно,защото са малки още и не могата да стискат,но и това ще стане.А колкото до закачките вечер-просто не му обръщаи внимание.Успех!
Върнете се в началото Go down
Niki_92
Цин Шъхуан
Цин Шъхуан
Niki_92


Male
Местожителство : Sofia

Затруднения в отглеждането Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Затруднения в отглеждането   Затруднения в отглеждането Icon_minitimeСъб Дек 05, 2009 12:52 pm

мерси много за съветите ! то през деня спи, а вечер се качва с лапичките на леглото и издава някакви звуци, не скимтене ами .. незнам .. дано се оправи с времето smile може ли да дадеш скайп ако имам въпроси да те питам, мерси предварително smile
Върнете се в началото Go down
tany_79
Лу Бан
Лу Бан
tany_79


Female
Местожителство : Varna

Затруднения в отглеждането Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Затруднения в отглеждането   Затруднения в отглеждането Icon_minitimeСъб Дек 05, 2009 1:05 pm

Хърка и ръмжиsmileнали?Сладурчета!Питаи тук или на tany_79@abv.bg скаипа почти не го ползвам(tanq_eva),а и тук можеш да чуеш и други мнения.smile
Върнете се в началото Go down
Niki_92
Цин Шъхуан
Цин Шъхуан
Niki_92


Male
Местожителство : Sofia

Затруднения в отглеждането Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Затруднения в отглеждането   Затруднения в отглеждането Icon_minitimeПон Дек 07, 2009 6:36 pm

:D нов проблем .. нещо почва много да хапе (по някой път силно по някой път лекичко) това нормално ли е .. на 3 месеца е
Върнете се в началото Go down
IA---
Мод
Мод
IA---


Female
Местожителство : София

Затруднения в отглеждането Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Затруднения в отглеждането   Затруднения в отглеждането Icon_minitimeВто Дек 08, 2009 2:10 am

В момета се учи колко силно да хапе това става по време на игра и коригира
силата в зависимост от вашите реакции.Това не е проблем и някъде към 6-7 отшумява.
Върнете се в началото Go down
http://bgfengshui.com/
Niki_92
Цин Шъхуан
Цин Шъхуан
Niki_92


Male
Местожителство : Sofia

Затруднения в отглеждането Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Затруднения в отглеждането   Затруднения в отглеждането Icon_minitimeВто Дек 08, 2009 8:38 pm

ок мерси много smile а кога ще престане да си играе нощно време ?
Върнете се в началото Go down
IA---
Мод
Мод
IA---


Female
Местожителство : София

Затруднения в отглеждането Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Затруднения в отглеждането   Затруднения в отглеждането Icon_minitimeВто Дек 08, 2009 8:56 pm

По тава време пак.Тъй като сте от софия елате на изложбата на 12,12,2009.Там ще се съберем много любители на пародата и ще обменим доста съвети.
Върнете се в началото Go down
http://bgfengshui.com/
Niki_92
Цин Шъхуан
Цин Шъхуан
Niki_92


Male
Местожителство : Sofia

Затруднения в отглеждането Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Затруднения в отглеждането   Затруднения в отглеждането Icon_minitimeСъб Дек 12, 2009 11:19 am

кученцето ми има разтройство , лекарят ми каза че нямал паразити , но продължава с разтройството .. първоначално беше нормално но сега нз кво му става ? даваме му хапчета , пък ще видиме ,ддано се оправи
Върнете се в началото Go down
tany_79
Лу Бан
Лу Бан
tany_79


Female
Местожителство : Varna

Затруднения в отглеждането Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Затруднения в отглеждането   Затруднения в отглеждането Icon_minitimeСъб Дек 12, 2009 1:12 pm

Да не си му сменил храната Ники?Даваи само гранули.smile
Върнете се в началото Go down
Niki_92
Цин Шъхуан
Цин Шъхуан
Niki_92


Male
Местожителство : Sofia

Затруднения в отглеждането Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Затруднения в отглеждането   Затруднения в отглеждането Icon_minitimeСъб Дек 12, 2009 5:31 pm

не само една и съща храна .. рояал канин .. нищо доктора каза че това е нормално и ще се оправи не е било от паразите wink
Върнете се в началото Go down
Niki_92
Цин Шъхуан
Цин Шъхуан
Niki_92


Male
Местожителство : Sofia

Затруднения в отглеждането Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Затруднения в отглеждането   Затруднения в отглеждането Icon_minitimeВто Яну 26, 2010 11:05 pm

здрвейте кучо е добре , но имаме нов проблем Затруднения в отглеждането 917907
Много хапе .. като го натупаме или го накажем в банята затворен е
послушен 1 час и после пак почва да хапе .. немога да разбера какво му
става боя ли не му стига Затруднения в отглеждането 917907 дайте някакви препоръки как да спре да ни похапва
Върнете се в началото Go down
Деси
Гост
avatar



Затруднения в отглеждането Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Затруднения в отглеждането   Затруднения в отглеждането Icon_minitimeВто Яну 25, 2011 9:37 am

И аз искам съвет за хапането. Моята Вики не спира да ни хапе по краката,чехлите и крачолите. Удрям я леко с вестник по дупето,но пак не се спира. Понякога наистина много боли. Дали ще й омръзне тази игра,когато порастне или трябва да я наказваме? Worried
Върнете се в началото Go down
bogi91
Шънуншъ
Шънуншъ
bogi91


Female
Местожителство : Sofia

Затруднения в отглеждането Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Затруднения в отглеждането   Затруднения в отглеждането Icon_minitimeВто Яну 25, 2011 12:02 pm

Според мен ще и омръзне.И нашия Рико беше така като макък..
Върнете се в началото Go down
misheto
Шънуншъ
Шънуншъ
misheto


Female
Местожителство : Burgas

Затруднения в отглеждането Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Затруднения в отглеждането   Затруднения в отглеждането Icon_minitimeПон Мар 21, 2011 1:27 am

И аз имам подобен проблем, като Деси. Моята малка принцеса, полудява като види боси крачета. Чехлите и чорапите са и като отсновна игра. И аз потупквам със вестник по дупето но си знае нейната и продължава,а понякога наистина доста боли.
Върнете се в началото Go down
nadeni444ka
Шънуншъ
Шънуншъ
nadeni444ka


Male
Местожителство : sofiq

Затруднения в отглеждането Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Затруднения в отглеждането   Затруднения в отглеждането Icon_minitimeСря Апр 27, 2011 9:24 pm

здравеите!
вчера един познат ми донесе мъжко чао чао на 1 г и 2 меслмн е изтормозено милото.мисля да го гледам но ще имам нужда от савети
Върнете се в началото Go down
melal
Шънуншъ
Шънуншъ
melal


Female
Местожителство : balgariq

Затруднения в отглеждането Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Затруднения в отглеждането   Затруднения в отглеждането Icon_minitimeСъб Юли 16, 2011 12:50 am

moto ky4e e na 1g i hape do krav blizkite mi i to ne na igra Molq daite savet kak da se spre s tova !!! imam nyjda ot pomosh stahme e da ne napadne i nqkoi 4yj 4ovek ....
Върнете се в началото Go down
pichbooy
Шънуншъ
Шънуншъ
pichbooy


Male
Местожителство : Stara Zagora

Затруднения в отглеждането Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Затруднения в отглеждането   Затруднения в отглеждането Icon_minitimeВто Яну 03, 2012 12:19 am

здрасти имам чао-чао на 1 месец и една седмица, мъжко е. бих казъл, че му е доста голям проблем със пишкането и акането. натискам му муцунката леко във пишканото и го наказвам във тоалетната докато започне да скимти, но един човек ми каза, че ако постои малко повече нищо няма да му навреди понякога пишка във тоалетната, а някой път където му скимне. със акането няма такива големи проблеми. някой път започва да хапе . защо?и когато не му се спи се разкарва из апартамента идва във мойта стая и започва да ми хапе одиалото, да лае
Върнете се в началото Go down
pichbooy
Шънуншъ
Шънуншъ
pichbooy


Male
Местожителство : Stara Zagora

Затруднения в отглеждането Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Затруднения в отглеждането   Затруднения в отглеждането Icon_minitimeВто Мар 13, 2012 8:39 pm

имам чау чау на 4 месеца казва се Артур мъж. имаме малки проблеми с хапането по някога разберам че си играе но някой път минава границата...... когато беше малък давеше да му побутваме паничката с храната но нещо се промени... сега не дава даже да го побутнем рамжи. Днес когато хапвах на бързо, падна вилицата под масата Артур я взе аз се опитах да си я взема обратно, но той ме ухапа до кръв и аз се ядосах и му ударих един пердах. Това нормално ли е ? така е с всичко което вземи в устата
Върнете се в началото Go down
1v37o
Шънуншъ
Шънуншъ
1v37o


Female
Местожителство : Sofiq

Затруднения в отглеждането Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Затруднения в отглеждането   Затруднения в отглеждането Icon_minitimeПет Юли 05, 2013 10:10 am

Zdraveite i az imam chao chao na 2.5 meseca i e mnogo neposllushen,sviknahme s akaneto i pishkaneto,no s hapeneto ne mojem,mn e neposlushen i postoqnno hape za kraka,za ruce,kudeto nameri tam,molq daite nqkakf suvet kak da go nakazvam za da spre da hape,zashtoto ponqkoga e dosta silno i mnogo boli smile mersi predvaritelno smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Затруднения в отглеждането Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Затруднения в отглеждането   Затруднения в отглеждането Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Затруднения в отглеждането
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Чау Чау Форум  :: Генерални дискусии :: Грижи за кучето-
Идете на: