Чау Чау Форум
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форум за породата Чау Чау
 
ИндексПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Navigation
полезни статии
Обучение

Хранене

Грууминг

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
КалендарКалендар

 

 Проблем с чау чау

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
joro shirtev
Шънуншъ
Шънуншъ
joro shirtev


Male
Местожителство : plovdiv

Проблем с чау чау  Empty
ПисанеЗаглавие: Проблем с чау чау    Проблем с чау чау  Icon_minitimeПет Авг 27, 2010 1:39 pm

zdraveite, imam mujko chao chao na 4g. Ku4eto e postojanno svobodno, poneje jiveem v ka6ta s goljam dvor. Grijim se dobre za nego, no ot izvestno vreme/ 6-7 meseca/ ve4er kogato se prebirame u nas, to ne ni razponzava, i saotvetno ne ni puska da vlezem.
Dali njama njakkav seriozen problem s nego? Njakoi imal li e podoben problem. Blagodarja .


Нарушена т. 1.1 от правилата!

Здравейте, имам мъжко чау чау на четири години. Кучето е постоянно свободно, понеже живеем в къща с голям двор. Грижим се добре за него, но от известно време (6-7 месеца), когато се приберем у нас, то не ни разпознава, и съответно не ни пуска да влезем.
Дали няма някакъв сериозен проблем с него ? Някой имал ли е подобен проблем. Благодаря .
Върнете се в началото Go down
Огнеслав
Яо
Яо
Огнеслав


Male
Местожителство : София

Проблем с чау чау  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблем с чау чау    Проблем с чау чау  Icon_minitimeСъб Авг 28, 2010 8:30 pm

Как така не ви пуска да влезете, имаш предвид, че лае и ръмжи когато сте в близост ли? Конкретизирай малко, за да предобия по-ясна представа. След като вече се преберете у вас, започва ли да се сеща кои сте всъщност. Някакви други симптоми на лице ли са? Примерно сънливост, тикове, липса на апетит или нещо подобно, което намираш за необичайно ? Консултирали ли сте се с вет досега ?


Спомняш ли си, кучо да си е удрял главата наскоро, или да е претърпявал някаква травма
Върнете се в началото Go down
https://chowchow.bulgarianforum.net
Огнеслав
Яо
Яо
Огнеслав


Male
Местожителство : София

Проблем с чау чау  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблем с чау чау    Проблем с чау чау  Icon_minitimeЧет Сеп 02, 2010 1:56 am

около 5 мин са му нужни за да спре да ръмжи през това време му говорим като на човек . След това все едно нищо не се е случило. Започва се с обичаините игри.
Интересното е че това го прави рядко не е редовно. Игрив е по принцип храни се много добре не го бием и наказваме но..................
Не сме го водили на ВЕТ

Ето това получих от joro shirtev на лични! Форума за какво е, питам аз?
Върнете се в началото Go down
https://chowchow.bulgarianforum.net
Огнеслав
Яо
Яо
Огнеслав


Male
Местожителство : София

Проблем с чау чау  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблем с чау чау    Проблем с чау чау  Icon_minitimeЧет Сеп 02, 2010 2:00 am

Ами, щом е само пет минути, явно не е нещо здравословно, просто поведенчески проблем. Аз съм виждал подобно поведение и при други кучета, най-вероятно ще отшуми с времето, от вас зависи може и да се влоши. Просто липса на социален контакт, прекарвайте повече време с кучо за напред. И освен това го заведете и на ветеринарен за всеки случай.
Върнете се в началото Go down
https://chowchow.bulgarianforum.net
melal
Шънуншъ
Шънуншъ
melal


Female
Местожителство : balgariq

Проблем с чау чау  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблем с чау чау    Проблем с чау чау  Icon_minitimeСъб Юли 16, 2011 12:41 am

zdraveite !!! Imam 4ay 4ay na godinka ,i imam golqm problem nadqvamse nqkoi da mi da de savet.ky4eto mi e dosta agresivno kam ostanalite 4lenove na semeistvoto hape i do krav. Edinstveno men ne me e hapal taka no men ponqkoga ramji ....dokato beshe bebe sam se grijila samo az sega vseki go razhojda no kogato spq ili sam v staqta si toi napada vseki koito vleze i ne samo togava neznam na kakvo se dalji povedenieto my ......
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Проблем с чау чау  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблем с чау чау    Проблем с чау чау  Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Проблем с чау чау
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Чау Чау Форум  :: Генерални дискусии :: Грижи за кучето-
Идете на: